UA RU
Milplast® - завжди для вашої аптечки

MILPLAST® - ВЛАСНИЙ ПРОДУКТ КОМПАНІІ MILTONIA HEALTH SCIENCE

Вироби медичного призначення MILPLAST® - це продукти європейської якості, що відповідають основним вимогам та стандартам Європейського союзу
Вироби медичного призначення MILPLAST® - сегмент продуктів для догляду за ранами та швами у післяопераційний період в домашніх умовах або в медичних закладах
Вироби медичного призначення
Вироби медичного призначення

Вироби медичного призначення MILPLAST® – продукт європейської якості, який відповідає основним вимогам та стандартам Європейського союзу.

Успішне загоєння ран і швів в післяопераційний період вимагає суворого дотримання всіх рекомендацій лікаря, правильний догляд, і, звичайно, наявність необхідних засобів для догляду. В цьому випадку незамінним помічником стануть післяопераційні пластирі або пов’язки.

MILPLAST® відкрили нову еру в сегменті післяопераційних пластирів. Вони надійно захистять рану або шов від інфікування, механічних пошкоджень, прискорять процеси загоєння, даючи можливість вести звичний спосіб життя.

Великий вибір розмірів, гіпоалергенна ткана основа для дуже чутливої шкіри або поліуретанова основа для захисту рани від попадання вологи – пластирі MILPLAST® незамінні для догляду в післяопераційний період як в домашніх умовах, так і в медичних установах.

Вироби медичного призначення
MILPLAST® - ЗАВЖДИ ДЛЯ ВАШОЇ АПТЕЧКИ!